O firmie KRON Robert Lewandowski

Firma KRON świadczy kompleksowe usługi dotyczące skupu, składowania, sprzedaży oraz transportu surowców wtórnych. Od ponad 15 lat firma współpracuje z największymi polskimi przedsiębiorstwami oraz hutami w zakresie gospodarki odpadami.

Nowoczesna flota transportowa, ekspansja terytorialna oraz ciągłe unowocześnianie parku maszynowego stawia KRON w ścisłej czołówce firm działających w branży na terenie całej Polski. Dodatkowo efektywne zarządzanie oraz konsekwencja w dążeniu do postawionych celów tworzy stabilne warunki rozwoju gwarantujące jego ciągłość. Zwracając baczną uwagę na bezpieczeństwo pracowników oraz w zgodzie z przepisami o ochronie środowiska naturalnego robimy wszystko, aby każde zlecenie zostało wykonane profesjonalnie w ustalonym przez strony terminie. Wszystko to aby spełnić nadrzędny cel, którym jest osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych Klientów.

Firma KRON Robert Lewandowski posiada wszelkiego rodzaju zezwolenia na obrót surowcami wtórnymi, ich składowanie oraz transport na terenie całej Polski.

Dlaczego warto sprzedawać złom w Kronie?

Gdzie sprzedawać złom?

Kron Filia

ul. Dworcowa 24
09-402 Płock (centrum)
tel.: +48 798 551 144
Zobacz na mapie

Kron Punkt Skupu

ul. Jaskółcza 5
09-408 Płock (Parcele)
tel.: +48 798 551 166
Zobacz na mapie

Kron Filia

Nowa Biała 43
09-411, Płock
tel.: +48 798 551 133
Zobacz na mapie


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 KRON Robert Lewandowski. Projekt i wykonanie: HEDEA
KRON Robert Lewandowski
Do góry